Hakkımızda

IMST Bilişim; yazılım, bilgi ve iletişim teknolojileri alanlarında yenilikçi projeler geliştirmek, araştırma geliştirme çalışmaları yürütmek ve danışmanlık servisi sunmak amacıyla, 2011 yılında kurulmuştur.

IMST

Faaliyet alanlarımız Yapay Zekâ, Görüntü İşleme, Öneri Sistemleri, Büyük Veri Çözümleri, Metin ve Fotoğraf Arama Motoru ve - Sosyal Medya Takip ve Analizi ve Uydu İletişim Teknolojileri üzerine yoğunlaşmıştır.

IMST Bilişim ekibi, ilgili alanlarda lisans ve yüksek lisans eğitimi almış, gerekli teorik ve pratik bilgiye sahip genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır.

IMST Bilişim, AR-GE ve yazılım geliştirme çalışmalarını, müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla ISO 9001:2015, ISO 27001:2013 standartlarına göre yürütmektedir.

Neden Imst?

Yıllardır ispatlanmış, başarılı mühendislik yaklaşımımızı kullanarak müşterilerimizi dinliyor ve problemlerini çözüyoruz. Müşteriler ile direkt olarak çalışıyoruz, tüm ürünleri onların ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyoruz. Bu çerçevede tüm müşterilerimiz, geliştirdiğimiz çözümlerden ve sahip olduğumuz mühendislik hünerinden en iyi şekilde yararlanıyor.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Yenilikçi uygulamalar ile sektörü yönlendirmek, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan yüksek teknoloji odaklı çözümleri, şirket değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda, kaynakları en etkin şekilde kullanarak , hedef pazarlarda sürekli gelişerek ve büyüyerek sunmaktır.

Başarılı bir projenin anahtarının, müşterinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip, değer katabilecek etkin çözümler üretmek olduğu ilkesini benimsemiş bir firma olarak uzun yıllar boyunca firmaların güvenilir bir iş ortağı olmak ve ülke endüstrisine sürekli bir katma değer sağlamaktır.

PROJE
+
AR-GE PROJESİ
TEKNOLOJİK UZMANLIK ALANI
+
Yıl Tecrübe